Cennik karpia

Poniżej znajdą Państwo nasz aktualny cennik ryby na sezon 2020/2021 – niebawem opublikujemy więcej informacji oraz szczegóły cennik pozostałych gatunków na 2020 rok. Jeżeli chcą Państwo zakontraktować rybę na przyszły (lub ten) rok zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

RybaCena hurtowa ryb żywych
Karpod 9.000 do 10.000 zł za tonę
Amurdostępność ograniczona, proszę o tel.
Szczupakdostępność ograniczona, proszę o tel.
Tołpygadostępność ograniczona, proszę o tel.
Sandaczdostępność ograniczona, proszę o tel.

Ceny hurtowe karpia

Cena karpia w 2020 (żywego karpia hodowlanego) nie jest jasno określona, ponieważ na nią składa się kilka czynników, takich jak np. wielkość ryby, okres odłowu itd… Rzecz jasna, aktualna cena karpia żywego jest uwarunkowana ilością kupowanego towaru, na który popyt co roku diametralnie wzrasta. Oczywiste, że jest ona również uwarunkowana konkretnymi odmianami karpia hodowlanego.

Karp żywy cena 2020

Ceny karpia w tym roku mogą osiągnąć wyższe wartości (szczególnie w detalu) głównie przez Pandemię i związane z nią ograniczenia w handlu oraz w dostępie do pracowników. Mimo COVID’u wielu z nas nie wyobraża sobie świątecznego stołu na którym nie zagości karp. Cena hurtowa ryby handlowej dobrej jakości, takiej jak z naszej hodowli będzie utrzymana na podobnym poziomie jak rok temu w 2019, dlatego nasi klienci jak i kontrahenci mogą liczyć na świeżą i smaczną rybę z naszego gospodarstwa o doskonałych wartościach odżywczych i wspaniałych doznaniach kulinarnych.

Zapraszamy do kotnaktu

Zenon Poprawa