Cennik karpia

Ryba z 2022 wyprzedana! jest chętnych do zakontraktowania ryby sezon 2023 zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Poniżej znajdą Państwo nasz aktualny cennik ryby na sezon 2022 – niebawem opublikujemy więcej informacji oraz szczegóły cennik pozostałych gatunków na 2023 rok. Jeżeli chcą Państwo zakontraktować rybę na przyszły rok zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

RybaCena hurtowa ryb żywych
Karp22zł / kg – rok 2022 wysprzedany, zapraszamy do zakontraktowania ryby na rok 2023
Amurdostępność ograniczona, proszę o tel.
Szczupakdostępność ograniczona, proszę o tel.
Sumdostępność ograniczona, proszę o tel.
Tołpygabrak
Sandaczbrak

Ceny hurtowe karpia

Cena karpia (żywego karpia hodowlanego) nie jest jasno określona, ponieważ na nią składa się kilka czynników, takich jak np. wielkość ryby, okres odłowu itd… Rzecz jasna, aktualna cena karpia żywego jest uwarunkowana ilością kupowanego towaru, na który popyt co roku diametralnie wzrasta. Oczywiste, że jest ona również uwarunkowana konkretnymi odmianami karpia hodowlanego.

Karp żywy ceny z 2021

Ceny karpia w tym roku mogą osiągnąć wyższe wartości (szczególnie w detalu) głównie przez Pandemię i związane z nią ograniczenia w handlu oraz w dostępie do pracowników. Mimo COVID’u wielu z nas nie wyobraża sobie świątecznego stołu na którym nie zagości karp. Cena hurtowa ryby handlowej dobrej jakości, takiej jak z naszej hodowli będzie utrzymana na podobnym poziomie jak rok temu w 2020, dlatego nasi klienci jak i kontrahenci mogą liczyć na świeżą i smaczną rybę z naszego gospodarstwa o doskonałych wartościach odżywczych i wspaniałych doznaniach kulinarnych.

Ceny Karpia w grudniu 200

W tym roku inflacja, wojna i różnego rodzaju reglamentacje spowodowały gigantyczny wzrost kosztów produkcji ryby, To przez to cenny detaliczne poszybowały do poziomu 50-70zł za kilogram. Nasze ceny hurtowe zatrzymały się na poziomie 22zł co pokazuje jak duży narzut jest w pośrednictwie i detalu. Niestety kolejny rok nie zapowiada się optymistycznie, dlatego możemy się spodziewać przebicia 80zł za kilogram karpia w przyszłym roku – czas pokaże.

Zapraszamy do kotnaktu

Zenon Poprawa